Service & Support

För teknisk support och servicerelaterade frågor:

Firefly support center

Direkt: +46 (0)8 449 25 20
Fax: +46 (0)8 449 25 01
E-post: support@firefly.se

Reservdelar

Ann Tillberg

Direkt: +46 (0)8 449 25 07
Fax: +46 (0) 499 25 01
E-post: spareparts@firefly.se

För reklamations- och returblankett klicka här.

Servicechef

Pierre Jansson

Direkt: 08 449 25 47
Mobil: 073 072 98 26
E-mail: pierre.Jansson@firefly.se

Eftermarknadschef

Hanna Vannevik

Direkt: +46 (0)8 449 24 69
Mobile: +46 (0)72 215 89 20
E-mail: hanna.vannevik@firefly.se

Serviceingenjörer

Asien

Fredrik Tillberg
Mobile: 070 267 00 43
Phone: 08 449 25 40
E-mail: fredrik.tillberg@firefly.se

Central/Sydeuropa

Henri Hägglund
Phone: +46 (0)8 449 24 50
Mobile: +46 (0)72 548 00 49
E-mail: henri.Hagglund@firefly.se

Centrala Östeuropa

Sebastian Slabosz
Mobile: +48 (0) 660 626 222
E-mail: sebastian.slabosz@firefly.se

Michal Giza
Mobile: +48 600 957 966
E-mail: michal.giza@firefly.se

Ryssland, Baltikum

Igor Pikalev
Mobile: 070 527 82 33
Phone: 08 449 25 46
E-mail: igor.pikalev@firefly.se

Victor Ivanov
Mobile: +79119347279
E-mail: victor.ivanov@firefly.se

Storbritannien, Irland

Sean Lambert
Mobile: +44 78 01 387 830
E-mail: sean.lambert.consultant@firefly.se

Jamie Shaw
Mobile: +44 7823 336294
E-mail: jamie.shaw.consultant@firefly.se

Sverige

 

Christer Ivarsson
Mobile: 070 333 49 25
E-mail: christer.ivarsson@firefly.se

Fredrik Alvthin
Mobile: +46 73 687 49 95
E-mail: fredrik.Alvthin@firefly.se

Henrik Andersson
Mobile: +46 70 303 55 87
Phone: +46 8 449 25 38
E-mail: henrik.andersson@firefly.se

Anders Petersson
Mobile: +46 72 532 34 10
Phone: +46 8 449 25 49
E-mail: anders.petersson@firefly.se

  • FM